رئیس دادگستری شهرستان رامسر ادارات در مسائل اجتماعی جزیره ای عمل میکنند.

به گزارش پایگاه خبری دریادیم ، مرتضی کاردان در جلسه پیشگیری از وقوع جرم که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان رامسر برگزار شد با بیان اینکه تعداد جرائم و مراجعین به دادگستری زیاد است گفت: با اقدامات پیشگیرانه، کنترل و پیشگیری هزینه آن را کاهش دهیم.

وی با اشاره به اینکه عدم اقدام بموقع مسئولین و پیشگیرانه سبب ارتکاب جرم میشود تصریح کرد: دستگاه ها، ادارات و نهادها به وظایف قانونی خود عمل کنند تا دادسرا و دادگستری خلوت شود و به امور مهم تر رسیدگی کنیم.

وی افزود: وضع کنونی مناسب نبوده و زمانی راضی هستیم که دادسرا خلوت شود.

رئیس دادگستری شهرستان رامسر گفت: ادارات در مسائل اجتماعی جزیره ای عمل میکنند و باید ازدحام جمعیت در دادگستری و آمار گسترش جرائم را درد مشترک بدانند.

کاردان با بیان اینکه با عدم اقدام مناسب دستگاه ها، بیمارستان ها و وزارت بهداشت را فرسوده میکنیم تصریح کرد: در کرونا مراقبت های فردی و توصیه های بهداشتی تعهد ملی است و اگر به این نتیجه برسیم که فردی اگر غصه خودش را نمیخورد و بیماری زمینه ای ندارد، اگر بداند پرستار و پزشک با هزینه ها و سرایت دغدغه مند هستند خیلی از مشکلات حل می شود.

رئیس دادگستری شهرستان رامسر گفت: رامسر مردم مومن و متدینی دارد و آرامش حق مردم است و اگر کسی مرتکب قتل غیر عمدی شود آثار منفی ترس و دلهره ماه ها و سالها در مردم باقی می ماند.

وی افزود: خودروهای ادارات از خودروهای عمومی فرسوده تر است و باید احساس مسئولیت کنیم تا به نتیجه مطلوب دست یابیم.

  • نویسنده : جلال کمالی
  • منبع خبر : مهر