رئیس جمعیت هلال احمر رامسر از اعلام نتایج پنجمین دوره انتخابات مجمع هلال احمر این شهرستان خبر داد.

به گزارش دریادیم ، هاتف باقرسلیمی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رامسر در گفتگویی گفت: روز جمعه ۲۳ خرداد ماه پنجمین دوره انتخابات مجمع هلال احمر این شهرستان همزمان با کل استان برگزار شد.

او هدف از برگزاری این دوره از انتخابات را تعیین اعضای شورای اجرایی و بازرسی عنوان کرد و افزود: این انتخابات با شرکت حداکثری اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر و با حضور نمایندگان ستاد اجرایی و هیات نظارت شامل نماینده ستاد اجرایی و هیات نظارت برگزار گردید.

باقر سلیمی بیان داشت: در این انتخابات ۴ نفر اعضای اصلی، ۲ نفر علی البدل شورای اجرایی و یک نفر بازرس اصلی و یک نفر علی البدل بازرسی هلال احمر این شهرستان برای مدت ۴ سال با رای اعضای واجد شرایط جمعیت انتخاب شدند که در مرحله اول ۲ نفر از اعضای منتخب شورای اجرایی جهت شرکت در مرحله دوم انتخابات مجامع استانی که در مرکز استان مازندران برگزار می‌گردد راه یافتند.

انتخابات مجمع هلال احمر براساس قوانین، هر ۴ سال یکبار در سراسر کشور برگزار می‌گردد و امسال علیرغم شیوع بیماری کرونا ویروس، این انتخابات با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی با استقبال خوب اعضا و گروه‌های داوطلبان، امداد و نجات و جوانان هلال احمر برگزار گردید.

اسامی نفرات برگزیده پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر رامسر :

شورای اجرایی:
١. جناب آقای دکتر علی اسدیان
٢. جناب آقای دکتر حمیدرضا مبشری
٣. جناب آقای دکتر مجتبی حسن نژاد
۴. جناب آقای میثم سلملیان
۵. سرکار خانم عادله دیلمی (علی البدل)
۶. سرکار خانم ندا عسگریان (علی البدل)

بازرسی:
١. جناب آقای اویس اوشیانی
٢. جناب آقای محمدجواد اسمعیل لمتری (علی البدل)

  • نویسنده : امیرحسین عمید