فرماندار رودسر از افتتاح 322 پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 282 میلیارد تومان اعتبار در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش دریا دیم،محمدرضا شهاب زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر اظهار کرد:ایام دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان عملکرد مدیران و ایجاد امید در جامعه است.

وی به پیشرفت ها و اتفاقات خوب دولت در شانزده ماه اخیر اشاره کرد و افزود:به رغم همه مشکلات اقتصادی و فشارهای بی سابقه بر روی دولت ما شاهد دستاوردهای بسیار زیادی در حوزه های مختلف در سطح کلان کشور، استان و شهرستان رودسر هستیم.
فرماندار رودسر از افتتاح 322 پروژه عام المنفعه با اعتباری بالغ بر 282 میلیارد تومان اعتبار در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: با افتتاح این پروژه ها برای یک هزار و 732 نفر اشتغال دائم و موقت فراهم می شود.
وی با اشاره به رشد 22 درصدی تعداد پروژه ها و افزایش 178 درصدی میزان اعتبار پروژه های دهه فجر امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیان کرد:پروژهای تصفیه خانه طول لات،ایستگاه پمپاژ مخزن 2000 مترمکعبی رحیم آباد،پل تقاطع غیرهمسطح کلاچای، عمران شهری ، استخر شنای رودسر، مسکن مددجویی و توزیع برق از مهم ترین طرح های مورد افتتاح به مناسبت دهه فجر است.
پایان پیام/