امام جمعه رامسر در مراسم اربعین حسینی گفت : امام حسین و یارانش روز عاشورا در برخورد با لشکری که سرتاپا خباثت و نامردی بود از جاده نجابت خارج نشدند.

به گزارش پایگاه خبری دریادیم ، حجت الاسلام حسین تقی پور در مراسم اربعین حسینی که صبح امروز در مصلای جواد الائمه شهرستان رامسر برگزار شد گفت: اربعین یکی از مشخصه های منحصر برای وجود امام حسین است و هیچ معصومی را نمیبینید که دارای اربعین باشد.

وی افزود: شیعه در مسیر معرفی‌ خود در کل دنیا از اهل بیت آموخته است و باید در فضای مجازی هزینه کنیم و برنامه بریزیم و بصورت حقیقی روی اربعین کار کنیم.

وی تصریح کرد: امام حسین و یارانش روز عاشورا در برخورد با لشکری که سرتاپا خباثت و نامردی بود از جاده نجابت خارج نشدند.

امام جمعه رامسر با اشاره به اینکه شیعه نجیب است چون مولایش نجابت را به او آموخته است گفت: در دفاع مقدس امام خمینی و یارانش به تاسی از امام حسین و یارانش آغاز گر جنگ نبودند و در برابر دشمن از جاده استقلال، عقل و نجابت خارج نشدند.

حجت الاسلام تقی پور افزود: صفات جاهلان در قرآن اینست که اهل مسخره کردن هستند و ایرانی ماشین می‌سازد با برق و آب کار می‌کند مسخره اش میکنند.

وی تصریح کرد: مغز ایرانی در حوزه و دانشگاه، نظام و غیر نظام و سیاست افتخار آفرینی میکند و یکی از علائم جهل مسخره کردن، توقع بیجا و آلودگی به گناه است.

وی افزود: درباره درمان جهل در قرآن تحقیق کنید و هر چیزی به گوشتان رسید باور نکنید از مومن متعهد و متخصص بپرسید.

  • نویسنده : جلال کمالی
  • منبع خبر : مهر