فرمانده سپاه رامسر گفت: ۱۰۰ عنوان و ۴۴۰ برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان رامسر برگزار میشود

به گزارش پایگاه خبری دریادیم ، سرهنگ محمدرضا خمسیه در جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سال هفته دفاع مقدس با بیان اینکه با قدرشناسی، تجلیل و تکریم از حماسه سازان انقلاب اسلامی که بعنوان اسطوره در ادامه مسیر انقلاب کمک های ارزشمندی با مکتب شهدا داشتند پیش خواهیم رفت گفت: در تبیین اندیشه های دفاع مقدس باید بخوبی نقش آفرینی کنیم.

وی افزود: مکتب عاشورا را به برکت خطبه های ارزشمند زینب کبری و امام سجاد ع داریم که قیام عاشورا زنده شد و دفاع مقدس امتداد قیام عاشوراست که برگرفته از سیره اهل بیت بود.

فرمانده سپاه رامسر با اشاره به اینکه رزمندگان اسلام با اقتدار به امام حسین درو دفاع مقدس با دشمنان جنگیدند تصریح کرد: تلاش کنیم نسل های جدید که بخش اعظمی از جامعه هدف جوانان هستند با ارزش ها و آثار دفاع مقدس بخوبی آشنایی پیدا کنند.

سرهنگ خمسیه گفت: امروزه به واسطه دشمنی های دشمنان که دست به تحریف انقلاب زدند وظیفه سنگینی داریم تا با ابزارهای رسانه ای که توسط دشمن مدیریت میشود آگاهانه و مقتدرانه برخورد کنیم و با روشنگری تاریخ انقلاب اسلامی ذهن جوانان را روشن کنیم.

وی درباره برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس افزود: این برنامه ها بصورت مکتوب و مجازی با برنامه های متنوع و هنرمندانه جهت تبیین ارزش های انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: ۱۰۰ عنوان و ۴۴۰ برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان رامسر برگزار می شود تا دفاع مقدس ماندگار و باقی بماند.

وی با بیان اینکه در عرصه های مختلف با تفکر جهادی مشغول بکار هستیم گفت: نمایشگاه آثار دفاع مقدس در ورودی ادارات مهیا شود و با تئاتر خیابانی،نصب المان های ثابت در شهر، دیوار نویسی و دیوار نگاری بصورت ثابت و غبار روبی مزار شهدا ارزش های دفاع مقدس تبیین شود.

  • نویسنده : جلال کمالی
  • منبع خبر : دریادیم