بهرام گلعلی پور مدیرعامل هورسان رامسر گفت: تمرکزمان حفظ امتیاز در لیگ برتر است

به گزارش پایگاه خبری دریادیم ، مدیرعامل تیم والیبال هورسان رامسر در گفتگویی گفت: تمرکز مان حفظ امتیاز در لیگ برتر است، با کمک سه میلیارد تومانی سالن را آماده رقابت‌های لیگ می‌کینم.

بهرام گلعلی پور، مدیرعامل تیم والیبال هورسان رامسر، درباره آخرین وضعیت تیم برای حضور در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر عنوان کرد: چند وقتی است که برای حضور در لیگ برتر تمرینات‌ مان تیم را شروع کردیم که بیشتر تمرینات هم روی بدنسازی و توپ کاری است. اما با توجه به شرایطی که پیش آمده متاسفانه مازندارن هم که در وضعیت قرمز قرار گرفته است فعلا اردو را تعطیل کردیم و از همه بازیکنان و کادر فنی هم تست گرفته شده است، ظرف چند روز آینده نتیجه آن مشخص خواهد شد که در این صورت می‌توانیم برنامه بعدی تمرینات را بچینیم.

او در مورد اهداف تعیین شده برای  هورسان جهت حضور در رقابت‌ های لیگ گفت: با توجه به اینکه سال اولی است که در لیگ برتر شرکت می‌کنیم تنها هدف و برنامه‌مان کسب تجربه و حفظ امتیاز در لیگ برتر است. در حال حاضر تیم را با هدایت رضا باقرزاده که سال قبل هم سرمربی‌مان بود، بستیم و تصمیم داریم دو بازیکن خارجی هم به تیم اضافه کنیم.

گلعلی‌پور با اشاره به وضعیت سالن مسابقات توضیح داد:متاسفانه از روز اول هم برای حضور در لیگ دغدغه سالن استاندارد را داشتیم اما این روزها با توجه به پیگیری‌هایی که استاندار، نماینده و فرماندار داشتند توانستیم یک کمک سه میلیارد تومانی به دست بیارویم. بر اساس همین سالن در حال بازسازی است تا بتوانیم میزبانی‌ های خوبی را در لیگ داشته باشیم.

مدیرعامل هورسان در پایان درخصوص ورود آسان برخی از تیم‌ها به سوپر لیگ والیبال گفت:ما قبل از هر چیز کارمان را از لیگ دسته دو شروع کردیم و سپس دو سال هم در لیگ دسته یک بازی کردیم. در این مدت هم هزینه ۱۵۰ میلیونی و ۳۰۰ میلیونی روی دست باشگاه گذاشتیم اما خوشبختانه توانستیم امتیاز لازم برای حضور در لیگ برتر را کسب کنیم. اما متاسفانه بی‌ قانونی‌ های فدراسیون باعث شده هر تیمی که از نظر مالی توانایی حضور در لیگ را دارد با خرید امتیاز وارد سوپر لیگ شود. این موضوع فقط از نظر ظاهری خوب است چون تعداد تیم‌ها را بالا می‌برد ولی در باطن کیفیت تیم لطمه خواهد دید.

البته پیش از این فدراسیون و شخص تقوی عنوان کرده بودند تحت هیچ شرایطی با چنین پدیده‌هایی مواجه نخواهیم شد چراکه تصمیم‌ های سیاسی روی فدراسیون تاثیر نخواهد داشت ولی گویا تاثیر دارد.

  • نویسنده : محمدرضا جنت قربانی
  • منبع خبر : دریادیم