ثبت نام در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر رامسر

محسن کیهان ثانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر رامسر در دوره پنجم در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر رامسر ثبت نام کرد.

وی پس از ثبت نام ، خطاب به مردم فهیم شهر رامسر گفت:

صراط دل صراط مستقیم است
خدای دل رحیم است و کریم است
در توفیق یزدان را کلیدی است
که بسم الله الرحمن الرحیم است
بنام خداوند بخشنده مهربان

وی در سخنان خود، ضمن درود و سلام و ادای احترام، خدمت تک تک همشهریان خوب و پر تلاش رامسری ،خطاب به آنان اظهار امیدواری کرد: انشالله همیشه حالتان خوب، دلتان شاد و لب تان خندان باشد.

وی پیشاپیش نوروز باستانی ۱۴۰۰ را به تمامی شهروندان گرامی تبریک گفت .

ایشان، ضمن خسته نباشید، به متولیان امر انتخابات؛ افزود : مفتخرم به توصیه و تقاضای دوستان، همراهان و قاطبه مردم عزیز شهرم نامزدی خود را در ششمین دوره از انتخابات در حوزه شهر رامسر اعلام نمایم.

وی ادامه داد : با تمام شرایط سخت در دوره پنجم شورا، بویژه شرایط دشوار اقتصادی ، تلاش شد، در بیشتر بخش ها، بخصوص کارهای عمرانی فعالیت های خوبی صورت گرفته و بتوانیم، یک معضل بزرگ شهر رامسر، که مشکل مدیریت هدایت آب سطحی بود، را با تلاش جمعی، تا حد زیادی مرتفع نماییم .

کیهان ثانی همچنین، با اشاره به اینکه طرح های زیر بنایی عمرانی مهمی، برای شهر رامسر در دست مطالعه و طراحی داریم ، افزود : بزودی این برنامه ها و پروژه های مهم را به استحضار مردم خوب و شریف شهرم رامسر، خواهم رساند.
او گفت: اینبار آمده ام برای انجام کارهای نیمه کاره و بزرگ تر که با کمک و همراهی شما مردم شهر رامسر، آنها را عملیاتی نمایم .

اینجانب به عنوان یکی از جوانترین عضو منتخب شورای اسلامی شهر در استان مازندران، نهایت دقت و تلاش خود را بخرج دادم، که مصوبه‌ های شورای شهر رامسر، در زمان مسئولیتم ، بنفع مردم و شهرم باشد.
و هدف صرفاً خدمت رسانی، رضایتمندی ، خشنودی و خوشحالی مردم باشد.
و افتخار میکنم، درصد بالای مراجعه کنندگان به این خدمتگزار کوچک شما در این دوره، از قشر پایین و متوسط جامعه بوده اند.

و اما سخن پایانی؛
عزت و ذلت دست خداست، توکل بر خدا،و نگاه خیر خواهانه مردم شهرم رامسر.

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی ما رستگار

خبرنگار :کمالی

  • نویسنده : جلال کمالی/ خبرنگار
  • منبع خبر : دریادیم