شهردار جدید رحیم آباد تمرکز در اولویت ها را گامی موثر در رسیدن به اهداف شهرداری دانست و گفت: رضایتمندی مردم از مهم ترین اولویت های کاریم خواهد بود که تلاش می کنم گام های بلند،موثر و ماندگاری در این حوزه بردارم.

به گزارش دریادیم،محمد علی شریفی شهردار جدید رحیم آباد در آئین معارفه در سالن آموزش و پرورش رحیم آباد با اشاره به اینکه نخستین گام در توسعه شهری تقویت زیرساخت ها است ،اظهار کرد:پاسخگویی به مطالبات شهروندان و حرکت در مسیر توسعه شهری با فراهم سازی زیرساخت های لازم از اولویت های مدیریت شهری و شورای اسلامی رحیم آباد است.

 

وی با اشاره به اجرای طرح ها و اقدامات عمرانی در رحیم آباد افزود: همه تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی رحیم آباد ارتقای خدمت رسانی به شهروندان خواهد بود که در این راستا نیازمند حمایت های مسؤولان و شهروندان هستیم.
شریفی با بیان اینکه پرسنل شهرداری ، پشتوانه اصلی و اساسی اجرای کارهای شهرداری است، تصریح کرد: شتاب دادن به برنامه های تعریف شده و مصوبات اعضای محترم شورا از اولویت های کاری است که تلاش می شود در دور جدید برنامه ها با شدت ، شتاب و با کیفیت مطلوب تری دنبال شود .
شهردار رحیم آباد تمرکز در اولویت ها را گامی موثر در رسیدن به اهداف شهرداری دانست و افزود: رضایتمندی مردم از مهم ترین اولویت های کاریم خواهد بود که تلاش می کنم گام های بلند،موثر و ماندگاری در این حوزه بردارم.

▪️خداداد قنبرزاده مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری  گیلان نیز در این مراسم بر وفاق،همدلی و همگرایی بیشتر شهرداری و شورای اسلامی شهر رحیم آباد تاکید کرد و گفت:آنچه برای شهردار و مجموعه شهرداری و شورا باید حائز اهمیت باشد اقدامات مؤثر و ماندگار در روند توسعه شهری است.
▪️محمد حیدری فرماندار رودسر نیز در مراسم مذکور توسعه شهری را حاصل همدلی و همگرایی مجموعه شهرداری، اعضای شورای شهر و مشارکت شهروندان دانست و گفت: شهرداری تلاش کند تا توسعه و پیشرفت در رحیم آباد شتاب بیشتری بگیرد.
انتهای خبر/