سرمربی تیم والیبال هورسان گفت : حفظ سهمیه رامسر در لیگ برتر، هدف اصلی هورسان است

به گزارش پایگاه خبری دریادیم ، تیم هورسان رامسر یکی از تیم های تازه وارد لیگ برتر والیبال است، با عارف باقرزاده سرمربی این تیم درباره برنامه و اهداف آن‌ها همکلام شدیم که در ادامه می خوانید.

عارف باقرزاده با بیان اینکه با در نظر گرفتن تدابیر ویژه بهداشتی تمرینات هورسان را آغاز کردیم، بیان داشت: با یک کمپ‌ تمرینی مجهز به اسکان، سالن تمرینی و رستوران قرارداد بستیم و با این کار سعی داریم تا تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم.

وی تصریح کرد: نزدیک به یک هفته تمرینات را آغاز کردیم و ابتدا تمرینات بدنی و در ادامه تمرینات توپی اضافه خواهد شد و در دو پست دریافت قدرتی و قطر پاسور در روزهای آینده دو بازیکن در سطح بالا جذب خواهیم کرد.

سرمربی تیم هورسان رامسر ادامه داد: از لحاظ فنی با هیچ یک از تیم‌ های لیگ برتری تفاوتی نداریم اما از لحاظ ریالی با تیم ‌های متمول لیگ تفاوت داریم، سعی کردم از بازیکنان خوب لیگ دسته اول سال گذشته استفاده کنم و قطعا تیم هورسان رامسر سکوی پرتاب خیلی از بازیکنان گمنام خواهد شد.

باقرزاده با اشاره به اهداف باشگاه هورسان رامسر، افزود: با توجه به یارگیری که انجام دادیم حفظ سهمیه در لیگ برتر والیبال است، این حفظ سهمیه به معنای این است که از اول تا دهم جدول لیگ برتر می‌توانیم جای بگیریم، بازیکنان خوبی را به خدمت گرفتیم تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه در ترکیب تیم هورسان رامسر استفاده کردیم.

وی ادامه داد: از مدیران فدراسیون والیبال درخواست میکنم تا به لیگ دسته اول والیبال توجه ویژه ای داشته باشند چرا که سطح لیگ دسته اول بسیار بالاست، بازیکنان گمنام بسیاری حضور دارند، مثال همیشگی آن هم امیر غفور ستاره این روزهای والیبال ایران بوده که از لیگ دسته اول کار خود را در والیبال آغاز کرده، من اگر قرار است در لیگ برتر مربیگری کنم لیگ دسته اول را رصد خواهم کرد و گلچینی از بازیکنان خوب این لیگ در تیم خود استفاده خواهم کرد.

سرمربی هورسان رامسر با بیان اینکه بهای موفقیت کار کردن است، گفت: انشاالله با این تلاشی‌ که خواهیم کرد به هدف خودمان که حفظ سهمیه لیگ برتری در رامسر بوده دست یابیم، من و تمامیت باشگاه تمام تلاش خود را برای دستیابی به هدفمان به کارگیری خواهیم کرد.

عارف باقرزاده ضمن تشکر از مسئولان شهری و استانی، خاطر نشان کرد: عملیات آماده سازی سالن شهید صدر رامسر آغاز شده که جای تقدیر دارد‌ با پیگیری های مسئولین شهری جهت تجهیز و بازسازی سالن، استاندار مازندران به شخصه ورود پیدا کرد و بودجه در نظر گرفته شد و این روزها هم عملیات بهسازی ادامه دارد و تا اواسط شهریور ماه به پایان خواهد رسید.

وی با اعلام اینکه تمام تلاش بنده و مجموعه باشگاه به کارگیری از ظرفیت بازیکنان استان‌های مازندران و گیلان بود،‌ افزود: هر بازیکنی از این دو استان پتانسیل حضور در تیم هورسان رامسر را داشتند به آنها پیشنهاد همکاری دادیم و اکثر آنها را هم جذب کردیم و تعداد بازیکن بومی رامسر داشتیم با آنها هم مذاکراتی را صورت دادیم و قصد داشتیم آنها را به خدمت بگیریم که توافق حاصل نشد و سبب تعجب مدیران باشگاه شد.

  • نویسنده : محمدرصا جنت قربانی
  • منبع خبر : دریادیم