امام جمعه رامسر اظهار کرد:دستگاه قضایی در راستای اجرای قانون قاطعانه تلاش کند.

به گزارش پایگاه خبری دریادیم ، حجت الاسلام حسین تقی پور در آیین معارفه دادستان رامسر گفت: گاهی اوقات انسان از یک سری کارهایی که اتفاق می افتد خوشحال است و بار سنگین غم فقدان بر دوش او سنگینی میکند و نمی‌تواند عزت و خوشحالی را پنهان کند.

وی افزود: در کشور ما گاهی کارهایی اتفاق می افتد انسان می‌تواند در تمام عرصه های داخلی و بین المللی به آن افتخار کند و گاهی اوقات اتفاقاتی می افتد مایه شرمساری کسانی میشود که دلبسته به کشور اسلامی هستند که دستگاه قضایی میتواند اینجا آبرو بخرد.

وی با تاکید بر اینکه کار دستگاه قضایی بعد از رخ دادن قضیه می‌تواند آبروی نظام اسلامی را بخرد تصریح کرد: اصل خصوصی سازی ۴۴ قانون اساسی باید اجرا می‌شد و علمای قم آن را تصویب کردند و در طی سال های متمادی دولت ها و مجلس های مختلف می آیند و میروند و به آن توجهی نشده است.

وی افزود: خصوصی سازی سبب فساد، رانت و خلاف قوانین است و برای نظام اسلامی تنش های زیادی ایجاد شد که هزینه در بر داشته است.

امام جمعه رامسر گفت: برای نظام اسلامی خون و هزینه دادیم و اگر مردم از آن عدالت را ببینند امیدی ایجاد کرده که آن را در دستگاه قضایی میبینیم و خدا را شکر میکنیم به مدد نیروهای ایثارگر دستگاه قضایی در راستای اجرای قانون قاطعانه تلاش می کند.

حجت الاسلام حسین تقی پور تصریح کرد: دستگاه قضایی نقش پزشکی را دارد که حتما باید جراحی کند و در آن درد و خونریزی است و در چشم مفسدین خار محسوب می شود.

وی خاطر نشان کرد: دادستان جدید رامسر از خانواده و شاخص های شهید علمدار مازندران هستند که افتخار بزرگی برای این شهر است.

وی گفت: اعتقاد دارم مسئول باید در کار خود دقت کند تا مشکلات مردم حل شود و اعضای شورای تامین و مسئولین ادارات با همکاری، همدلی و پیگیری مشغول کار هستند.

وی خطاب به دادستان رامسر تصریح کرد: رامسر بعنوان شهر گردشگری با داشتن محیط زیست، دریا، سواحل و مسافران می‌تواند برای این شهر بعنوان یک موضوع مد نظر باشد، چون برخی ها رامسر را جایی میدانند که میتوانند کارهایی انجام دهند که جای دیگر نمی‌توانند انجام دهند.

وی افزود: در محرم امسال بی ادبی به امام حسین را میدیدیم و ملت به دستگاه قضایی امید بسته اند تا با کم کردن نواقص موجود به همین شکل ادامه کار دهد.

  • نویسنده : جلال کمالی
  • منبع خبر : مهر