فرمانده انتظامی شهرستان رامسر از دستگیری ۱۳ عضو یک شرکت هرمی در رامسر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دریادیم ، سرهنگ علی قیصری گفت : در پی خبر واصله مبنی بر فعالیت یک شرکت هرمی در شهرستان رامسر موضوع در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات گسترده پلیسی و اطمینان از فعالیت یک مرکز کاریابی تحت عنوان شرکت هرمی در رامسر و گرفتار شدن تعدادی از جوانان غیر بومی در این شرکت هرمی، با هماهنگی مقام قضائی اکیپی از کارآگاهان به آدرس مورد نظر اعزام و پس از اطمینان از حضور اعضای شرکت در داخل منزل وارد آن جا شده و ۱۳ نفر از اعضای این شرکت را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت : در بازرسی از محل مورد نظر تعداد زیادی جزوات آموزشی نیز کشف شد.

سرهنگ قیصری فرمانده انتظامی رامسر اظهار داشت: متهمان دستگیر شده ضمن اعتراف به جرم خود اذعان داشتند که ازطریق دوستان خود به بهانه کاریابی وارد این شرکت شده اند و از آن‌ها به بهانه سرمایه گذاری در شرکت‌های خارجی مبالغی دریافت کرده و به حساب لیدر‌های شرکت واریز کرده اند.

رییس پلیس شهرستان رامسر با بیان این که متهمان با صدور قرار وثیقه قانونی روانه زندان شدند به خانواده‌ها هشدار داد: هرگونه استخدام در سازمان‌های دولتی از طریق رسانه‌های جمعی اعلام می‌شود، پس در صورت تماس در مورد استخدام در این سازمان‌ها و وسوسه و دعوت فرزند شما به فعالیت در یک شرکت نامعتبر و بی نام و نشان به موضوع شک کرده و مانع پاسخ مثبت وی به این دعوت شوید.

  • نویسنده : امیرحسین عمید
  • منبع خبر : دریادیم