معاون عمرانی استاندار مازندران اظهار نمود : روند بازسازی باشگاه شهید صدر ساداتشهر با اعتبار بیش از ۴ میلیارد تومان

به گزارش پایگاه خبری دریادیم ، مهدی رازجویان در بازدید و راستای بررسی روند اجرایی پروژه های شهرستان رامسر با بیان اینکه تلاش ما بر اینست که در ورزشگاه شهید صدر ساداتشهر امکانات برای تیم والیبال هورسان بطوری مهیا شود تا در این مکان تمرین و بازی ها انجام شود گفت: با تلاش اداره ورزش و جوانان و بسیج سازندگی و با کار شبانه روزی تا پایان هفته سالن شهید صدر ساداتشهر آماده و تحویل داده می شود.

وی تصریح کرد: بر آورد آماده سازی باشگاه شهید صدر ساداتشهر بیش از ۴ میلیارد تومان است که ۲ و نیم میلیارد تومان پرداخت شده است و گرمایش سالن و نصب صندلی ها تامین می شود.

رازجویان گفت: پروژه پل چهارم شهر رامسر در مرحله اخذ مجوز در کمیسیون ماده ۵ بوده که با رایزنی ها طرح هندسی و ترافیکی خوبی پیاده خواهد شد.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به اینکه باغ ۳۳ هکتاری بعنوان یک ظرفیت خوب بوده که از آن استفاده خوبی نشده است تصریح کرد: با مضایق و دستور العمل ها از سوی وزارت گردشگری الزاماتی جهت حفظ این باغ وجود داشت که دسترسی ها محدود شد و باید در اختیار شهرداری قرار بگیرد تا سبب استفاده مطلوب مردم واقع شود.

وی افزود: جهت احیای باغ ۳۳ هکتاری مشاور اخذ شده و اقدامات انجام شده که در هفته های آتی باغ ۳۳ هکتاری در اختیار شهرداری رامسر قرار خواهد گرفت.

وی درباره برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز گفت: با توجه به دغدغه ای که وزیر کشور داشت کارگروهی در استان شکل گرفت و بصورت ماهیانه اقدامات برای وزارت کشور ارسال میشود و کلاس های آموزشی در این زمینه برای بخشداران شهرداران و دهیاران برگزار شد

وی افزود: صدور پروانه ساختمانی در روستا بر عهده دهیار است و با کلاس های آموزشی پروانه ها بصورت قانونی صادر می شود.

رازجویان تصریح کرد: استان مازندران با توجه به موقعیت مکانی و آب و هوای معتدل نزدیکی کوه و دریا مورد استقبال گردشگران داخلی و خارجی است که برخی از آنان نسبت به ساخت و ساز اقدام می‌کنند و ساخت و سازها باید بصورت قانونی و طبق ضوابط انجام شود.

وی راهکار حل مشکل ترافیک شهرستان رامسر را انتخاب مشاور ترافیکی و کوچک کردن میدان ها احداث دور برگران ها تسهیل ورود و خروج از معابر فرعی به اصلی عنوان کرد.

  • نویسنده : جلال کمالی
  • منبع خبر : مهر