با هر گونه اظهار نظر نادرست درباره رد صلاحیت های ثبت نام کنندگان شورای اسلامی شهر برخورد قانونی خواهد شد

محمد آزاد در گفت و گو با خبرنگار دریادیم با بیان اینکه پس از ثبت نام افراد در انتخابات شورای اسلامی شهر روند تایید صلاحیت ها از سوی مراجع ذیصلاح در دست بررسی است گفت: اخیرا در فضای مجازی و محافل شاهد بد اخلاقی و نشر اکاذیب از سوی برخی افراد نسبت به رد صلاحیت ها هستیم که این اخبار کاملا کذب است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رامسر گفت: روند تایید صلاحیت ها بصورت قانونی و طبق مستندات در حال بررسی بوده و ۸ اردیبهشت ماه اسامی تایید شدگان بصورت رسمی توسط فرمانداری اعلام خواهد شد.

محمد آزاد افزود: انصراف برخی افراد از عدم حضور در شورای اسلامی شهر به منزله رد صلاحیت نبوده و این افراد به هر دلیل تصمیم گرفتنددر ادامه برای امر انتخابات به عنوان کاندیداحضور نداشته باشند و برابر قانون هر کاندیدایی می تواندچنانچه تمایل داشته باشد تا قبل از برگزاری زمان انتخابات انصراف خود را از ادامه رقابت اعلام نماید.

فرماندار رامسر مشارکت حداکثری؛ رعایت قانون و اخلاق مداری را به عنوان سه اصل مهم در انتخابات برشمرد و گفت: در انتخابات بر اساس قانون عمل خواهیم کرد و با هر گونه تخلف انتخاباتی بشدت برخورد خواهد شد.

وی تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد سال جاری، سبب اقتدار ملی و تحکیم پایه های نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی از همه مردم خواست تا با حضور حداکثری در انتخابات و رعایت قانون و انتخاب فرد اصلح آینده خوبی برای ایران اسلامی رقم بزنند. خبر: جلال کمالی

  • نویسنده : جلال کمالی/ خبرنگار
  • منبع خبر : دریادیم