با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران مراسم معارفه رییس بیمارستان رامسر برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری دریادیم ، دکتر محمدصادق پارسایی مدیرحوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی مازندران در آیین تودیع و معارفه رییس بیمارستان امام سجاد(ع) رامسر با بیان اینکه اثر مدیریت در حوزه سلامت در دراز مدت مشخص می شود گفت: مدیریت بخش درمان بسیار سخت و دشوار است و باید تصمیم آنی گرفت.

وی افزود: دکتر صارمی مدیری پرتلاش و موفق بودند و برای دکتر هادی زاده آزوی توفیق و عاقبت بخیری داریم.

دکتر حمیدرضا مبشری رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامسر نیز با بیان اینکه استعفا و کناره گیری دکتر صارمی از ریاست بیمارستان برای ما سخت بود گفت: تعامل بسیار خوبی بین بیمارستان و شبکه در این سال ها وجود داشت و با همکاری متقابل و نزدیک ، کارها را پیش بردیم.

وی افزود: در دوره دکتر صارمی خدمات بسیار خوبی صورت گرفت و باید از تجربیات ایشان نهایت بهره برده شود.

دکتر مبشری با بیان اینکه شرایط بسیار سختی در حوزه اعتباری وجود دارد اظهار داشت: دکتر صارمی در جذب خیرین بسیار پرتلاش و موفق بودند.

رییس شبکه بهداشت و درمان در پایان گفت: اداره و مدیریت در بیمارستان بسیار حساس است و باید در خصوص موضوعات متعدد فورا و به موقع تصمیم گیری کرد.

دکتر اردشیر صارمی رییس سابق بیمارستان رامسر نیز با بیان اینکه از همه همکاران و مردم طلب حلالیت میکنم گفت: ۷ سال پیش با بحران برف و طرح تحول سلامت کارم را شروع کردم و با کرونا پایان دادم.

دکتر محمد هادی زاده رییس جدید بیمارستان رامسر نیز با قدردانی از اعتماد دانشگاه علوم‌ پزشکی مازندران و شهرستان به وی گفت: دکتر صارمی همیشه پشتیبان و همراه ما بود و تلاش میکنیم با بهره گیری از تجربیات ایشان و همراهی کادر سلامت در تعالی حوزه درمان گام برداریم

  • نویسنده : حسین قاسمی
  • منبع خبر : دریادیم