نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن مازندران در رامسر گفت:قیمت زمین های روستایی غرب مازندران با نیاوران تهران برابری میکند.

به گزارش دریادیم ، حجت الاسلام سلیمانی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن مازندران در رامسر گفت:راست کار بنیاد مسکن آبادانی روستاها میباشد.

وی افزود:دهیاران رزمندگان در سطح روستاها میباشند نباید احساس نیاز نمایند.

حجت الاسلام سلیمانی بیان داشت:زمین های روستایی غرب استان با نیاوران تهران برابری میکند

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن مازندران گفت:برای مستضعفین باید جان کندید و جان داد کاری که سردار سلیمانی در منطقه انجام داد.

وی همچنین گفت:بعضی ها میخواستند بنیاد مسکن را انحلال یا اقدام کنند اما رهبر معظم انقلاب از این اقدام جلوگیری نمود زیرا خدمات بسیاری از سوی بنیادمسکن انجام شده و یادگار امام راحل میباشد.

حجت الاسلام سلیمانی تصریح کرد:بیش از چهار و نیم میلیون مسکن ساخته شده و بیش از پنجاه میلیون ایرانی از خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بهره مند شده اند.

وی با بیان اینکه دولت تحول چهار میلیون مسکن به مردم قول داد افزود:مسکن اولویت مردم ماست زیرا امروزه هزینه مسکن در سبد یک خانوار در کلانشهرها تا ۷۰ درصد هزینه مسکن اشغال کرده است.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن مازندران گفت:الان مسکن دار شدن با توجه به افزایش قیمت مصالح و زمین دست نیافتنی شد ولی شدنی میباشد.

وی با بیان اینکه ۶۰ درصد مسکن روستایی مقاوم سازی شده است بیان داشت:با توجه به اینکه کشور ما حادثه خیز میباشد ، پیش بینی کارشناسان در بنیاد مسکن این است که تا سال ۱۴۰۱ خانه های روستایی مقاوم سازی خواهند شد.

حجت الاسلام سلیمانی در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد: مسئول مسکن در روستاها برعهده بنیاد مسکن میباشد و بقیه نهادها و ارگان ها باید پشت این متولی به خط شوند .

  • نویسنده : امیرحسین عمید