فرماندار رامسر بر لزوم استفاده از ماسک بصورت همگانی در مقابله با کرونا تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری دریادیم ، محمد آزاد در گفت و گویی ضمن تقدیر از تلاشهای کادر پزشکی و درمان که با تلاش شبانه روزی سنگربان جبهه پزشکی و ناجی جان مردم هستند گفت: از اسفند ماه ۹۸ که ویروس منحوس کرونا وارد کشورمان شد به همت کادر پزشکی و درمان و رعایت اصول بهداشتی از سوی مردم عزیزمان نسبت به کنترل و کاهش آمار کرونا اقدام کردیم.

وی افزود: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی بعنوان دو اصل مهم در شکست این ویروس منحوس بشمار میرود و انتظار داریم مردم با جدیت نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام کنند.

فرماندار رامسر بر لزوم استفاده اجباری از ماسک در مکان های شلوغ و پرتردد تاکید کرد و گفت: با توجه به شیوع و گسترش ویروس کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بسیار ضروری و مهم است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رامسر خاطر نشان کرد: شهرستان رامسر در وضعیت زرد کرونا قرار دارد و عدم رعایت بهداشت فردی سبب اوج این ویروس و قرار گرفتن در وضعیت قرمز خواهد شد.

محمد آزاد از اصناف و بازاریان خواست تا دستورالعمل های وزارت بهداشت و درمان و ستاد ملی مبارزه با کرونا در مقابله با کرونا را رعایت کنند.

وی افزود: با هر گونه تخلف در واحدهای صنفی مبنی بر عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برخورد قانونی خواهد شد.

فرماندار رامسر از اجباری شدن استفاده از ماسک در ادارات و مکانهای پرتردد و شلوغ خبر داد و گفت: از روز یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹ استفاده از ماسک در ادارات توسط ارباب رجوع و روسای ادارات و کارمندان الزامی است و با هر گونه تخلف برابر قانون برخورد خواهد شد.

محمد آزاد از مردم شهرستان رامسر جهت همراهی و تعامل در شکست این ویروس منحوس تقدیر و تشکر کرد و گفت: عزم جدی دولت و مدیران بر اینست که با همراهی مردم و رعایت اصول ایمنی و بهداشتی شاهد شکست کرونا باشیم که در این راه نیازمند مشارکت مردمی و جدیت شهروندان هستیم.

وی تصریح کرد: ضد عفونی محیط کار و ادارات و استفاده از ماسک و شستن مرتب دستها و عدم حضور در مکان های پرتردد و شلوغ سبب کاهش سرایت کرونا خواهد شد.

محمد آزاد گفت: در راستای سلامت شهروندان و مقابله با کرونا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و حداقل انتظار ما رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از سوی شهروندان است.

وی در پایان از تلاش کادر پزشکی و درمان و همراهی مردم عزیز شهرستان رامسر تقدیر و تشکر کرد.

  • نویسنده : جلال کمالی
  • منبع خبر : مهر