معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت:پرونده های معوق که طولانی مدت در دادگستری باقی مانده مختومه شود.

به گزارش پایگاه خبری دریادیم ، حجت الاسلام والمسلمین قاسم پور گنجی در آیین معارفه دادستان رامسر با بیان اینکه دادستان جدید عهده دار مسئولیت سنگینی است گفت: خدمت صمیمانه و پاسخگو بودن دادستان در حوزه خدمت جزء اولویت های اصلی است.

وی تصریح کرد: دادستان سابق رامسر، احمد جعفر سعیدی شروع خدمت قضایی را از تنکابن آغاز کرد که صداقت و توانمندی وی در خدمت در دادگستری بی نظیر بود و با ۱۰ سال خدمت در دادگستری تنکابن و ۵ سال دادستان رامسر از دادستان های شاخص مازندران بود.

وی افزود: هر روزی که از خدمت ما میگذرد پاسخی برای خون ریخته شده شهدا داشته باشیم که باید خود را سرباز نظام دانسته و به مردم خدمت کنیم.

وی با اشاره به اینکه هنر ما این باشد افراد ناتوان و ضعیف به ما نزدیک شوند گفت: اگر به یک غنی خلاف آنچه به فقیر برخورد شود ثواب آخرت از بین میرود.

معاون قضایی رییس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه از دادسرا انتطار میرود صادقانه در راه رسیدگی به شکایت ها با توجه به مشکلات مالی مردم اقدام کند تا برای دادرسی ها بی جهت برای مردم هزینه ایجاد نشود تصریح کرد: پرونده های معوق که طولانی مدت در قفسه های دادگستری باقی مانده پیگیری و مختومه شود.

وی افزود: دادستان تلاش کند موتور محرکه عدالت بخوبی به چرخش درآید و همکاری نیروی انتظامی و ضابطین قضایی با دادستان بیشتر شود.

  • نویسنده : جلال کمالی
  • منبع خبر : مهر