فرماندار رامسر کمک مسئولان و نقش آفرینی مردم سبب توسعه و پیشرفت خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری دریادیم ، محمد آزاد در جلسه شورای اداری با بیان اینکه دستگاه های اجرایی مجری انجام کارها باشند گفت: فرمانداری دستگاه نظارتی و هماهنگ کننده بوده و مطالبه صداهای مردم و انعکاس به دستگاه های اجرایی از وظایف ماست.

وی با اشاره به اینکه نماینده مجلس نقش بزرگی در مطالبه گری و نظارت دارد تصریح کرد: از دستگاه های اجرایی شهرستان رامسر رضایت دارم و
باید از فرصت خدمتگزاری به مردم استفاده کنیم تا مشکلات حل شود.

وی با تاکید بر اینکه همراهی و تعامل در راس کار دستگاه های اجرایی قرار گیرد خاطر نشان کرد: در سیاست ها و برنامه ها نگاه متوازن به جای جای شهرستان رامسر داریم و همگرایی سبب توسعه خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان رامسر با بیان اینکه کمک مسئولان و نقش آفرینی مردم سبب توسعه و پیشرفت خواهد شد گفت: در بحران های طبیعی مانند رانش لغزش سیل آسیب پذیر هستیم و جهت کاهش آن باید آمادگی داشته باشیم.

وی افزود: در شرایط خاص از لحاظ اعتباری و معیشتی قرار داریم و باید امید را در دل مردم زنده نگه داریم و رفع موانع جهت رونق تولید عملیاتی شود.

محمد آزاد تصریح کرد: در انتخابات مامور به وظیفه و در دیگر حوزه ها مامور نتیجه گیری هستیم گفت:رسیدگی به مشکلات مردم در سرلوحه کار مدیران قرار گیرد.

  • نویسنده : جلال کمالی
  • منبع خبر : مهر